Mēs šobrīd strādājam: visās Latvijas pilsētās un reģionos
Udens-aprikojums

Ūdensapgādes sistēmas ierīkošana

Gan tad, ja jūsu mājas, vasarnīcas, mazdārziņa vai kāda plašāka īpašuma pagalmā jau ir dziļurbums vai aka, gan arī tad, ja visi ūdens apgādes darbi ir jāplāno no paša sākuma,  Udensjums.lv meistari to paveiks kvalitatīvi un jums ērtā laikā! Piedāvājam veikt pilna cikla ūdensapgādes sistēmas ierīkošanu:

  • Veikt vietas apsekošanu un izpēti
  • Ierīkot dziļurbumu, pārbaudīt tā kvalitāti
  • Pievienot dziļurbuma sūkni ūdens padevei no dziļurbuma
  • Uzstādīt automātiku ūdensapgādes sistēmas kontrolēšanai
  • Izveidot ūdens apgādes tīklus

 

Pēc šo darbu veikšanas jūs saņemsiet kvalitatīvu, tīru ūdeni bez jebkādiem piemaisījumiem, vienkārši atverot krānu!

 

Ja vēlaties ierīkot ūdensapgādes sistēmu ārpus pilsētas, rakstiet vai zvaniet mums – mēs veicam darbus ne tikai Rīgas, bet arī Ventspils un Kuldīgas apkaimēs. Ūdensapgādes sistēma ir pirmais nosacījums ērtai sadzīvei, jo ļaus pievienot gan veļasmašīnu, gan uzstādīt ūdens boileri, gan visu cita veida tehniku, kurai nepieciešams ūdens pieslēgums.

 

Ja jūsu īpašumā jau atrodas dziļurbums, Udensjums.lv meistari kvalitatīvi veiks ūdens pievadīšanu mājai. Jūs novērtēsiet to, ka darbi tiks izpildīti kārtīgi un bez pārmērīgas steigas! Arī tad, ja esošajam dziļurbumam ir nepieciešams remonts vai pat pamatīgāka rekonstrukcija, mūsu meistari novērtēs situāciju un sniegs konsultāciju. Jūs varēsiet apdomāt dažādus variantus un izvēlēties sev piemērotāko un konkrētajā situācijā labāko variantu.

 

Udensjums.lv sniedz profesionālus ūdens dziļurbumu izstrādes, ūdens apgādes sistēmu ierīkošanas, ģeoloģiskās izpētes, ģeotermiskās apkures uzstādīšanas un citu veidu pakalpojumus. Ja vēlaties saņemt pakalpojumu, kurā uzņēmums nodrošina ūdensapgādes sistēmas ierīkošanu no dziļurbuma līdz patērētājam, izvēlieties Udensjums.lv! Zvaniet mums uz tālruņa numuru +37127882757 vai rakstiet info@udensjums.lv, mēs atbildēsim visdrīzākajā laikā!