Mēs šobrīd strādājam: visās Latvijas pilsētās un reģionos
Spices_20urbums

Spices urbums - urbums ar sieta filtru

Ja esat viens no čaklajiem dārzkopjiem, jums pavisam noteikti ir vajadzīgs kvalitatīvs spices urbums ar sieta filtru. Jūs varēsiet daudz ātrāk un ērtāk tikt pie ūdens, kas ikdienas dārza un saimniecības darbus padarīs ievērojami komfortablākus!

 

Urbuma ar sieta filtru jeb spices ierīkošana ir izdevīga, ja nav nepieciešams liels ūdens daudzums un tas tiek izmantots tikai saimnieciskām vajadzībām, vai urbums tiek izmantots periodiski, piemēram, tikai vasaras sezonā.

 

Ikviens no mums zina, cik daudz patīkamu brīžu esam pavadījuši savos vasaras dārziņos un vasarnīcās! Jau izsenis šajās vietās labi kalpojušas spices, un arī tagad nav jāizdomā divritenis no jauna. Ja vēlaties ierīkot ūdens spici, piesakiet pakalpojumu Udensjums.lv un mēs veiksim spices ierīkošanu jums ērtā laikā, kvalitatīvi un akurāti! Sīkākai informācijai par ūdens apgādes spices ierīkošanu, sazinieties ar Renāru, tālrunis 26603534, vai Raiti, tālrunis 29255392. 

 

  • Spices jeb urbumi ar sieta filtru tiek ierīkoti vietās, kur ūdeni var iegūt no smilts vai grants slāņiem kvartāra nogulumos, samērā nelielā dziļumā, visbiežāk līdz 20 - 25 m.
  • Spices ierīkošana ir iespējama tikai vietās, kur ir smilšainas gruntis un nav piesārņota apkārtne. Mūsu speciālisti novērtēs situāciju un, varat būt droši - ieteiks labāko risinājumu jebkurā gadījumā!
  • Spices urbumu ierīko vienas līdz divu dienu laikā. Ja jums ir nepieciešama tikai spices urbuma atjaunošana vai padziļināšana, tas notiks vēl  ātrāk.
  • Ierīkojot spices tiek izmantotas ūdens ieguvei paredzētās plastmasas, nerūsējoša vai parastā tērauda caurules, filtrs veidots no sieta.  Jūs varat būt drošs, ka Udensjums.lv izveidotā spice kvalitatīvi kalpos un būsiet apmierināts ar iegūto rezultātu!