Mēs šobrīd strādājam: visās Latvijas pilsētās un reģionos
Dzi_C4_BCurbuma_20aka_20-_20art_C4_93ziskais_20urbums

Dziļurbuma aka - artēziskais urbums

Ja esat nolēmis, ka ir pienācis laiks savā mājā saņemt tiešām kvalitatīvu ūdeni, ko droši lietot arī uzturā, pasūtiet dziļurbuma ierīkošanu Udensjums.lv. Artēzisko urbumu var ierīkot dažu dienu līdz aptuveni nedēļas laikā, un, uzstādot arī atbilstošos filtrus, jūs iegūsiet kvalitatīvu ūdeni.

 

Dziļurbumu ierīko, lai iegūtu dzeramo ūdeni no dziļākiem zemes slāņiem, kur ūdens ir tīrāks un kvalitatīvāks, kā arī ir aizsargāts no bakterioloģiskā piesārņojuma. Mūsdienās gandrīz katras privātmājas saimnieks izvēlas ierīkot dziļurbumu, jo, ko tur noliegt – cilvēkiem ir apnicis mocīties ar vāju vai nekvalitatīva ūdens padevi, kāda bieži ir sastopama!

 

Urbuma dziļumu izvēlas, ņemot vērā:

  • kurā dziļumā konkrētā Latvijas vietā ir iegūstams labs dzeramais ūdens
  • cik daudz ūdens vajag patērētājam
  • kāds ir pasūtītajam ekonomiski izdevīgākais variants.

 

Tāpēc, esiet drošs – Udensjums.lv profesionālie speciālisti vienmēr ieteiks konkrētajam apvidum reālo un labāko variantu!

 

Ar dziļurbumu iegūtais ūdens ir kvalitatīvāks, salīdzinot ar ūdeni, kas iegūts no augšējiem zemes slāņiem jeb kvartāra slāņiem, jo ir izolēts no bakterioloģiskā piesārņojuma – tas atrodas starp ūdens necaurlaidīgiem slāņiem. Dziļurbuma jeb artēziskā urbuma izbūvei tiek veikti urbšanas darbi, sasniedzot ūdensnesoša horizonta dziļumu. Urbumā tiek ievietotas speciālas biezsienu plastikāta, nerūsējoša tērauda vai tērauda caurules un filtra daļa aprīkota ar perforētu cauruli. Atsevišķos gadījumos, lai novērstu smilšošanu, izmanto grants apbērumu ap filtra daļu.

 

Dziļurbuma priekšrocības ir tīrāks ūdens un tā vienmērīga pieplūde, salīdzinoši liela ūdens patēriņa nodrošinājums, kā arī ilgs urbuma mūžs un neizsīkstoši ūdens krājumi.

 

Dziļurbums tiek ierīkots apmēram 3 līdz 10 dienu laikā, atkarībā no tā dziļuma, konstrukcijas un grunts sastāva. Dziļurbuma ierīkošanas izmaksas ir atkarīgas no tā dziļuma, izvēlētajiem materiāliem un pasūtītājam nepieciešamā ūdens daudzuma.

 

Būtiski!

 

Uzņēmums nodrošina dokumentācijas sakārtošanu (licence, urbuma pase) un iegūtā ūdens bakteriālo un ķīmisko analīžu veikšanu.